Medikal Estetik


Estetik ve güzellik uygulamalarınıza, benzersiz ürün yelpazemiz ile destekleyici çözümler sunmaktayız.

DERMAL DOLGU ÜRÜNLERİ

Regenyal laboratuvarlarında (İtalya)  özel patentli spesifik Üretim Yöntemi; Green Terapi yöntemi ile özel laboratuvarlarda üretilen AURORA ürünlerinin ana amacı Bio-Lifting etki sağlamaktadır.  

Yaşlanma süreci dokuları farklı şekilde etkiler. Yaşlanma sürecinde damarlanma ve oksijen dolaşımının azalması ve sonuç olarak kollajen ve fibroblastların da fakirleşmesi nedeniyle, bu tutucu /sabitleyici bağlar (retaining ligaments) daha fibroz, daha sert ve yapışık hale gelirler. Damarlanma ve oksijen taşıma kapasitesinin ve hücre içi geçirgenliğinde azalmasıyla serbest radikaller aktive olur ve cilt doku tonunu kaybeder, canlılığını yitirir. Ciltte homojen olmayan görüntüler meydana gelir. 

AURORA Project; Cildin elastikiyetini artırmak, cildi yeniden yapılandırmak amacıyla tutucu bağların (retaining ligaments) içine ve çevresine değişik katmanlarına uygulanan özel enjeksiyon teknikleridir. 

  • Date
    Ağustos 25, 2020
    Self-FAT teknolojisi ile güzelliğinizi keşfedin Yüz ve dekolte bölgesindeki gibi her türlü doku yenilenmesini hızlandırmak ve anti-aging amacıyla; özel Self-Fat teknolojisi kullanılarak, Otolog adipoz dokunun minimal […]

DAHA SAĞLIKLI VE KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN...