Medikal Estetik

Nemlendirme, Yeniden yapılandırma ve Hacim kazandırma

Yaşlanmanın olumsuz etkileri, insanlarda sadece el ve yüz gibi en sık dile getirilen bölgelerde değil aynı zamanda tüm vücutta görülen problemlerdir. Yaşlanmanın etkisiyle; vücutta, genital bölgede ciddi hacim, tonüs ve elastikiyet kayıplarına da neden olmaktadır.

Yaşlanmaya bağlı olarak hormonal değişimlerin de görülmesi, kadınların sosyal ve cinsel hayatını derinden etkileyen faktörler olarak öne çıkmaktadır. REGENYAL ARMONIA, özellikle cinsel bölgede görülen olumsuz değişimlerin cerrahi müdahalelere gerek duyulmadan hem önlenmesinde hem de başarılı bir şekilde düzeltilmesinde etkili sonuçlar ortaya koymaktadır.

REGENYAL ARMONIA, Çapraz bağlı Hyalünorik asit ile Interkale Multifranksiyonel serbest Hyalünorik asit içeren enjektabl, BIORIVOLUMETRİK jeldir.

Genital bölge üzerinde kullanılmak üzere CE Class III tıbbi cihaz sertifikasına sahip, biyo-uyumlu, biyo-emilebilir (steril, apirojenik, izo-ozmotik ve izotonik) bir jeldir.

Regenyal Armonia uygulamasına bağlı olarak, amaca yönelik kullanıldığında görülen endikasyonlar şunlardan oluşmaktadır:

 • Yaşlanmaya bağlı olarak hormonal değişimlerin etkisiyle ortaya çıkan asimetrikliklerin düzeltilmesinde ve hipotrofik bölgelerin hacimlenmesinde etkilidir.
 • Perineal ve vulvovajinal dokulara tonüs, elastikiyet ve hidrratasyon kazandırmada etkilidir.
 • Cinsel birleşmeyi olumsuz etkileyen vajinal kuruluğun azaltılmasında ve vajinal mukozanın sağlıklı bir şekilde nemlenmesinde etkilidir.
 • Postpartum epiziotomi skarları ve bunlara bağlı olarak disparoninin giderilmesinde etkilidir.
 • Kadınların estetik beklentilerine en sağlıklı şekilde karşılık verilmesinde başvurulan bir yöntem olması sebebiyle estetik ve fonksiyonel anlamda cinsel yaşama katkı sağlamada etkilidir.
 • Labia majora ve labia minoranın zamanla kaybolan hacimlerini yeniden kazandırarak, dokunun daha nemli, tonlu, canlı ve kompakt olmasını sağlamada etkilidir.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız

 • Date
  Ocak 19, 2021
  Nemlendirme, Yeniden yapılandırma ve Hacim kazandırma Yaşlanmanın olumsuz etkileri, insanlarda sadece el ve yüz gibi en sık dile getirilen bölgelerde değil aynı zamanda tüm vücutta görülen […]
 • Date
  Ağustos 25, 2020
  Self-FAT teknolojisi ile güzelliğinizi keşfedin Yüz ve dekolte bölgesindeki gibi her türlü doku yenilenmesini hızlandırmak ve anti-aging amacıyla; özel Self-Fat teknolojisi kullanılarak, Otolog adipoz dokunun minimal […]
 • Date
  Ağustos 25, 2020
  İstenen trombosit konsantrasyon elde etme Kolay kullanım Hızlı hazırlama süresi Fiyat avantajı Resmi kurum onayı (CE & DofC &Class IIb) IF PRP KIT KISA ÜRÜN BİLGİSİ […]