Wellisair

Hava ve yüzeydeki tüm virüs ve bakterilerin %99.9'unu ortadan kaldırır.

Wellisair, havayı ve yüzeyleri doğanın kendi mekanizmaları ile dezenfekte etmek, arındırmak ve temizlemek için yenilikçi bir teknolojiye sahip patentli bir cihazdır.

Wellisair, oksidasyonla virüs, bakteri, alerjen, küf, koku ve uçucu organik bileşikleri (VOC)% 99,9'a kadar önemli ölçüde ortadan kaldıran hidroksil radikallerini (OH) etkili bir şekilde üreten ve ortama yayan ileri teknoloji kullanır.

Hava ve yüzeylerdeki mükemmel dekontaminasyon kapasitesi, Wellisair cihazının uygulama alanını çok geniş ve çeşitli kılar.

Kolay Kontrol ve Kompakt Tasarım

Otomatik Çalıştırma

Havadaki ve yüzeydeki kirleticileri otomatik olarak arındırır.

Gece Modu

Minimum gürültü, sessiz çalışma Rahat uyku için ışığını kapatır.

Kartuş Alarmı

Kartuşu değiştirmeniz gerektiğinde önceden bilgi verir..

Genel Uyarı

Boş kartuş durumunda veya yanlış takıldığında bildirilir.

Teknoloji

Wellisair, havayı temizlemek için doğa ile aynı yöntemi kullanır

Wellisair, sürekli olarak hidroksil radikalleri (OH · ) üreten temiz ve güvenli bir teknoloji kullanır . Hava ve yüzeyleri dezenfekte etmek için yüksek verimli olmasının yanı sıra, insanlar için zararsız bir yöntemdir (ozonun aksine).

Wellisair, oksidasyon yoluyla hidroksil radikallerini (OH · ) etkili bir şekilde üreten ve yayan yenilikçi patentli teknoloji kullanır:

Hem havada hem de yüzeylerde (virüsler ve bakteriler) patojenik mikroorganizmaların% 99,9'unu ortadan kaldırır.

Uçucu organik bileşikleri (VOC) ve havadaki asılı partikülleri azaltarak hava kalitesini artırır.

Kokuları giderir.

Virüs

Wellisair teknolojisi, farklı özelliklere sahip çeşitli virüslerde ve ıslak ve kuru ortamlarda etkili bir şekilde test edilmiştir .

Tüm testler, Solunum Sinsityal Virüsü (RSV), Rotavirüs veya Coxsackievirus ile elde edilen sonuçlara bağlı olarak yüzeylerdeki eliminasyonu, ıslak zeminde %92 kuru zeminde 99'u (havadaki verimlilik daha yüksektir) etkilidir.

COVID-19

Solunum Sinsityal Virüsü (RSV), liron membran ve glikoprotein projeksiyonları gibi koronavirüse benzer bir morfolojik yapıya sahiptir.

RSV'de meydana gelen oksidasyon reaksiyonları (lipit oksidasyonu ve protein oksidasyonu) COVID-19'da olması gerekenle aynıdır, bu nedenle koronavirüse karşı eliminasyon verimi çok benzer olmalıdır, yaklaşık% 92-99 .

Bakteriler

Wellisair'in hidroksil radikalleri (OH · ) , genetik bilgilerine ulaşana kadar morfolojik yapılarını değiştiren bakterilerin zarlarını geçen oksidatif reaksiyonlara neden olur.

Etkinliği belirlemek için, hem yüzeylerde hem de havada Gram "+" ve "-" bakterileri ile testler yapıldı.

Sonuçlar, aşağıdaki bakterilerde başarılı bir azalma olduğunu göstermektedir.

Bacillus subtilis
Staphylococcus aureus
Staphylococcus aureus direnci MRSA
Pseydomonas aeruginosa
zehirlenmeye neden olan mikrop
Klebsiella
Escherichia coli

Hava Kalitesi

Wellisair'in oksidatif teknolojisi, herhangi bir uçucu organik bileşiğin (VOC) yapısının zararsız gazlara veya suda çözünür bileşiklere dönüştürülmesini sağlar. Ayrıca atmosferik partikülleri (PM) mikro damlacıklar halinde hapseder ve zemine çökmesini sağlar.

Yapılan birçok testte , hava kalitesinde iyileşmeyi garanti eden VOC'lerin ve partiküllerin% 93'ünden fazlasının azaldığını kanıtlamaktadır .

Koku

Hoş bir ortam iyi kokmalı veya kokusuz olmalıdır. Hidroksil radikalleri (OH · ) tarafından üretilen oksitleyici işlem ile , bu kokuların büyük bir kısmı Wellisair'e maruz kaldıktan sonraki birkaç saat içinde elimine edilir.

Gelişmiş hava temizleme teknolojimiz koku kontrolüne kalıcı bir çözüm sunar. Test sonuçlarımız, oksitleyici işlemin kokuya neden olan tüm ortak faktörleri yok ettiğini göstermektedir.

Kullanım Alanları

DAHA SAĞLIKLI VE KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN...